SUVE- JA TALVEPÄEVADE KORRALDAMINE KOHVIKUS LEGEND

Pole oluline, kui suur on Teie meeskond või millega ettevõte tegeleb, paar korda aastas tuleb hoog maha võtta ja pakkuda töötajatele võimalust ühekoos lõbusalt aega veeta. Suve- ja talvepäevad on selleks ideaalsed sündmused. Kohvik Legend pakub taoliste ürituste korraldamiseks toitlustusteenust ja ruumide renti ning aitab planeerimisele lahkelt kaasa nii nõu kui jõuga.

Toitlustamine

Tahes või tahtmata jääb inimestel alati meelde see, mida nad üritusel sõid. Jätke meie hooleks hommiku-, lõuna- ja õhtusöögid ning kohvipausid. Te ei pea seda kahetsema! Meie menüü on väga mitmekesine ning kõik toidud on valmistatud kvaliteetsest toorainest. Söökide tellimiseks on mitmeid variante ning eelkõige sõltub see ürituse formaadist ja osalejate arvust. Valida saate mitme erineva grupimenüü vahel soovikorral saame kokku panna ka unikaalse toiduvaliku, mis on loodud spetsiaalselt Teie ettevõtte jaoks.

 

Ruumide rent

 

Meie ruumidesse mahub õdusalt aega veetma ligikaudu 60 inimest. Rohkem kui 20-liikmelistele seltskondadele pakume kogu kohviku broneerimise võimalust. Juhul, kui tegemist on väiksema üritusega, palume broneeringute tegemisel arvestada kohviku lahtiolekuaegadega. Kohvikus on Teie käsutuses bändinurk ja suur teler koos helisüsteemiga, et saaksite osalejatele pakkuda meelelehutust – kutsuda esinejaid või kuulata helisalvestisi.

 

Erinevad tegevused ja meie koostööpartnerid

 

Ümbruskonnas on mitmeid võimalusi aktiivseks ajaveetmiseks. Meie kohviku unikaalne lisaväärtus on suurepärane asukoht Nõmme Spordikeskuses. Lähedusse jäävad Nõmme Seikluspark ja Nõmme Lumepark, kellega teeme ka tihedat koostööd, seega jätkub tegevust igaks aastaajaks ja igale maitsele.  Olemas on kõik vajaminev ühe tõeliselt meeldejääva firmaürituse korraldamiseks, seal hulgas pikniku ja grillimise alad.  

Nõmme Spordikeskuse territooriumil asuvas Nõmme Seikluspargis on võimalik kasutada erinevate raskusastmetega turnimisradasid (7 põnevat kõrgseiklusrada, sh. kiirusrada), mis on ideaalsed meeskonnatöö harjutusteks. Seikluspargi kõrvalt saab alguse 15 km pikk, valgustatud Nõmme-Harku terviserada, samuti jääb vaid mõneminutilise autosõidu kaugusele 19 korviga Nõmme discgolfi ehk taldrikugolfirada.


Lisaks seikluspargile ootavad külastajaid välibasseinid ja saunad. Suvel on võimalik mängida erinevaid pallimänge, seal hulgas rannavõrkpalli, tänavakorvpalli ja rannajalgpalli.

 

Talvel saate mõnusalt aega veeta Nõmme Lumepargis, kus nii algajatele kui ka edasijõudnutele pakutakse mäesuusa ning lumelaua tunde. Lumepargis asub kolm igapäevaselt hooldatud valgustatud nõlva, mis on varustatud tõstukitega:

  • slaalominõlv
  • õppenõlv algajatele
  • lumerõngarada

 

Samuti asub kohviku läheduses teisigi põnevaid paiku, näiteks:

  • Glehni loss – ajalooline vaatamisväärsus, mis valmis 19. sajandi lõpus.
  • Hiiu staadion – jalgpalli- ja kergejõustikustaadion, kus on võimalik kasutada jooksuradasid ning mängida jalgpalli ja rannavõrkpalli.

 

Teenuste broneerimine

 

Suve- ja talvepäevad on suurepärane võimalus töötajate premeerimiseks ja meeskonnavaimu edendamiseks, kuid ürituse õnnestumisel mängib suurt rolli valitud asukoht ja teenindus. Kohvik Legend annab omalt poolt parima, et vastu tulla kõigile kliendi soovidele ja muuta Teie suve- või talvepäevad meeldejäävaks sündmuseks, millest räägitakse veel pikka aega!

 

Meie teenuste hind  sõltub kliendi nõudmistest – lisateenuste hulgast, osalejate arvust, ruumide rendist ja paljudest pisidetailidest. Hinnapakkumise tegemisel võtame arvesse konkreetse ürituse eripärasid, seal hulgas valitud menüüd. Võtke meiega kindlasti ühendust, kui soovite lisainformatsiooni ruumide rentimise, toitlustamise või teiste teenuste kohta. Selleks täitke kontaktvorm, võtke meiega ühendust e-posti aadressil info@kohviklegend.ee või  helistage numbrile +372 5679 3429. Samuti olete oodatud ruumidega isiklikult tutvuma, kohviku aadressi leiate meie kontaktinfo leheküljelt.