CATERING

Kohvik Legend on suurepärane koht mitmesugusteks koosviibimisteks, kus lisaks maitsvatele einetele ja ruumide rentimisele pakume ka catering teenust. Üks catering teenuse eelistest on see, et lisaks kohviku ruumidele võib klient meie suurepäraseid toite nautida ka enda poolt valitud asukohas. Näiteks kasutatakse seda teenust tihti konverentside korraldamisel, bürootöötajate toitlustamisel, ürituste pidamisel renditud ruumides ja välitingimustes (näiteks matkade või spordiürituste läbiviimisel).

Catering teenus on ideaalne järgnevate ürituste korraldamiseks:

 

 • konverentsid ja seminarid – kohvipausid
  • pidulikud sündmused, näiteks pulmad ja sünnipäevad – nii kliendi kodus kui renditud ruumides
  • firmaüritused, firmapeod, seal hulgas bürootöötajate igapäevane toitlustamine
  • värskes õhus toimuvad üritused, näiteks matkad ja spordipäevad

 

Meie jaoks on oluline pakkuda head ja kvaliteetset teenust, seega selgitame kõigepealt välja kliendi soovid ja vajadused. Samuti lähtume konkreetse ürituse tüübist. Pärast kliendi soovidega tutvumist valime koos välja sobilikud toidud ning lepime kokku joogivalikus. Parima variandi välja selgitamisel lähtume ürituse eripäradest, kliendi eelistustest ja eelarvest. Meie poolt koostatud grupimenüüdega saate tutvuda siin: grupimenüüd. Suuremate seltskondade jaoks saame vastavalt kliendi soovidele kokku panna ka erimenüü.  Lisaks oleme koostanud spetsiaalse lastemenüü – selle loomisel on arvesse võetud laste maitse-eelistusi ning kohandatud on ka portsjonite suurusi.

Hoolitseme selle eest, et kõik söögid on serveeritud õigeaegselt ja esinduslikult. Ürituse läbiviimiseks ootame Teid kasutama kohviku ruume. Need on sobilikud seminaride, koolitustele, pulmade ja mitmete teiste toredate ürituste korraldamiseks ning mahutavad hubaselt aega veetma ligikaudu 60 inimest. Kohvikus on olemas bändinurk, lastenurk ja suur teler koos helisüsteemiga.

 

Selleks, et ürituse korraldamine läheks võimalikult sujuvalt, mõelge enne broneeringu tegemist järgnevatele teguritele:

 

Selgitage välja, kui mitme inimesega on vaja arvestada

 

Catering teenuse juures on oluline teada võimalikult täpset inimeste arvu. See oluline faktor jäetakse tähelepanuta tihedamini kui võiks arvata. Külaliste arvu väljaselgitamine on vajalik eelarve koostamisele ning aitab vältida viimasel hetkel tekkivat segadust  ja tarbetuid menüümuutusi.  

Otsustage, kuidas toit kohale toimetatakse ja serveeritakse

 

Paljud kliendid ei ole sellega kursis, kuid professionaalsed toitlustajad pakuvad mitmeid erinevaid võimalusi, mis puudutab toidu kohale toimetamist ja serveerimist:

 

  • Täisteenindus meie kohvikus. Juhul, kui tegemist on erilisema sündmusega, võite ürituse korraldada meie ruumides ning teenindajad aitavad Teil läbi viia vajalikke ettevalmistusi: nad katavad lauad ning aitavad toite kaunilt presenteerida.
  • Tulge toidule järgi. See variant võib olla sobilik näiteks siis, kui soovite pidu korraldada oma kodus.

 

Mõelge selle peale, millised on üritusel osalejate maitse-eelistused

 

See on väga oluline aspekt näiteks menüü ja jookide valimisel. Tänapäeval esineb paljudel inimestel teatud tüüpi toidutalumatust, samuti on populaarsust kogunud taimetoitlus ja veganlus.

 

Enne tellimist pange kokku eelarve

 

Kuigi eelarve on paljudel juhtudel esimene asi, mille peale mõeldakse, ei pruugi esmased oletused alati paika pidada. Toitlustuse kogumaksumus põhineb enamasti inimeste arvul. Kõige lihtsam viis eelarve koostamiseks on välja mõelda summa, mida olete valmis catering teenuse peale kulutama ning seejärel jagada see osalejate arvuga – nii saate täpselt kindlaks määrata, kui palju võite iga inimese peale kulutada.

 

Catering teenuse pakkumisel lähtume alati kliendi heaolust ning lisaväärtusena pakume lugupidavat ja sõbralikku teenindust.  Meie eesmärk on kindlaks teha, et kõik osalejad jäävad üritusega rahule ning pöörduvad meie poole ka tulevikus. Üritame alati vastu tulla kliendi soovidele ning anname endast parima, et ootusi ületada. Võtame arvesse asjaolu, et iga üritus on erinev ja kohandame oma teenuseid vastavalt vajadusele.